Shtepi 3 kat (CMIM OKAZION)

50 000 EUR

Shitet nga: Qatip Shira 16 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Me hipoteke dhe dokumenta te rregullta...
Shitet per arsye emigrimi...
Rryme elektrike dhe uje 24h...
Per me shume info kontaktoni ne nr e tel ose ne what's App...
Qatip Shira
0683401084

WhatsApp:
0699555714
Në fillim