SHITET VILE 3 KATESHE NE DURRES

130 000 EUR

Shitet nga: Century21Arbri Dje 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
vila ndodhet tek Lagja e re me nje ndertim 3 katesh me garazh. Me nje siperfaqje trualli prej 64m2 dhe siperfaqje ndertimi 298m2 Total. Kati i 0 ka garazhd me hapersire 64m2 dhe mundesi per te vene 2 makina, 1 magazine te vogel dhe nje tualet. Kati i 2 dhe i 3 kane te njejtin organizim dhe organizohen nga nje sallon qe ben shperndarjen e ambienteve, 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe nje tualet me siperfaqe 78m2. Kati i trete ka tavan druri dhe organizohet nga 1 dhoma gjumi, nje dhome ndenjie dhe nje tualet. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni !
Century21Arbri
0694579469

WhatsApp:
0694579469
Leaflet
Në fillim