Shitet Shtepia

Shitet nga: Suzana Dje 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sobe druri
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
Shitet shtepia 1 kat e mobiluar 1+1.Shtepia ndodhet ne fshatin xhafzotaj te komunes rrashbull.Shtepia ndodhet ne nje lagje te qete te paprekur nga zhurmat.Shtepia disponon dhe nje ballkon i cili mund te perdoret per te varur rrobat.Eshte totalisht e mobiluar dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim