SHITET Shtepia LUKSOZE "Kompleksi Dielli" - Durres

Shitet nga: Artor 20 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kompleksi Dielli - Kavaje
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
Shitet shtepia luksoze ne Kompleksin "Dieli" ne Kavaje-Durres. Shtepia gjinden një minutë larg Plazhit. Shtepia ka 7 ari truall dhe 270m2 siperfaqe te brendshme.

Per informata shtese na kontaktoni ne +3864953775

Shtepia Posedon:
Kati I:
1, Kuzhinë
1. Sallon
1. Banjo
Kati II:
3 Dhoma Gjumi
2: Banjo
1. Terrasë
Kati III: Terrasë e madhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim