Shitet shtepia e mobilua ne gjendje lluksi

180 000 EUR

Shitet nga: Lani 09 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Shtepia ka 130m2 dhe 130m2 garazhd dhe 600 m2 truall shitet per arsye emigrimi shtepia gjendet ne durres.cmimi 180.000€ i diskutushem.tele 0695884004
Leaflet
Në fillim