Shitet Shtepia 3 kateshe,

110 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 14 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shitet Shtepia 3 kateshe,
Kati i 1 eshte i gjithi garazh ndersa 2 katet e tjera perkatesisht kati i 2 dhe i 3 jane hapesira per banim.
Siperfaqa e ndertuar eshte 120m2 dhe eshte e rrethuar me toke me siperfaqe 1 dylym.
Adresa: prane Spitalit, Shijak
Cmimi: 110.000 Euro i diskutueshem,
Tel : 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim