SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE

55 000 EUR

70 000 EUR

Shitet nga: Leandro 23 Nën 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shtepia organizohet ne dy kate nje oborr dhe nje ambjent biznesi. Kati i pare organizohet ne nje dhome nje kuzhine nje banjo dhe nje paradhome. Kati i dyte organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhine dhe nje paradhome. Ambjenti qe ndodhet ne prone mund te jet i pershtatshem per servis gomisteri etj. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe disponon shume facilitete. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.
Leandro
0696399644
Leaflet
Në fillim