Shitet Shtepia 1 kateshe,

50 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 15 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shitet Shtepia 1 kateshe,
Me siperfaqe totale 335m2, nga ku 95m2 jane ndertim. Shtepia eshte e organizuar ne ambjentin e gatimit qe shoqerohet me ambjentin e ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet.
Adresa: prane bar Valentino, rruga e Unazes.
Cmimi: 50.000 Euro,
Tel: 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim