Shitet shtepia 1 kateshe,

75 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 04 Tet 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shitet shtepia 1 kateshe,
Me siperfaqe totale 377m2 nga ku 130m2 jane ndertim. Ambjenti i brendshem eshte i organizuar nga 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe ambjenti i ndenjes.
Shtepia ka premisa per te ngritur katin e 2.
Adresa: prane kolegjit Teuta,
Cmimi: 75.000 Euro i diskutueshem ,
Tel: 0697698400
Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate
0697698400
Leaflet
Në fillim