SHITET SHTEPI TE MUZEUMI ,Durres

60 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Info Durres 20 Nën 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
MUZEUMI ,DURRES
Sipërfaqe
140 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Durrës
🏠👉Shitet shtepi prane Muzeumit ,Durres.

⭕️ Shtepia ka siperfaqe 86 m2 dhe organizohet ne 2 kate .
Kati i pare 2+1 dhe kati tjeter 1+1.

👉Ne cmim perfshihet :2 magazina dhe nje oficine ( siperfaqe 140 m2 )

👉E pershtatshme per banim dhe per ambjent pune .

💵60.000 euro.

👉Me certifikate te rregullt pronesie .

Per me shume informacion na kontaktoni

Info Durres
0673866666
Leaflet
Në fillim