Published: Jan 27 2023 05:27

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

EUR

Published: Jan 27 05:27
Views: 176
Shtepia private ndodhet te Stadiumi. Disponon nje siperfaqe totale prej 160 m2. Eshte nje kateshe dhe organizohet ne nje sallon qe ben te mundur shperndarjen ne ambjentet e tjera te ndenjes, nje dhome gjumi, nje guzhine me kendin e ndenjes, nje banjo dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te ambientit. Hapesira jashte shtepise eshte e shfrytezueshme per gjelberim duke ofruar kushte per nje jetese sa me komode. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
176

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information