SHITET shtepi private ne Unazen e Plazhit Durres

65 000 EUR

Shitet nga: Roland 18 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Unaza Plazhit Durres
Sipërfaqe
110 m2
Numri i kateve
1 kat
Për vendbanimin
Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Ngrohje
Qendrore
Komuna
Durrës
Ne Durres prane Unazes se Plazhit SHITET shtepi private e perbere nga nje bodrum,verande,2 dhoma gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje,2 tualete me dritare,oborr si dhe parkim per 3 makina. Siperfaqja e truallit eshte 300 m2 ndersa shtepia ka siperfaqe 110 m2. Zona ku ndodhet shtepia eshte e qete dhe mes ajrit te paster. Shtepia dhe trualli disponojne Certifikate Pronesie.
Cmimi 65.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
Në fillim