Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 05:15

Shitet Shtepi Private kati 2, Afer Shkolles Hajdar Dushi.

EUR

EUR
Publikuar: Qer 29 05:15
Shikime: 1319
👉Shitet Shtepi Private kati 2, Afer Shkolles Hajdar Dushi.
Siperfaqe totale 300m2
🏘 Shtepi Private me siperfaqe 150m2
👉Struktura 3+1+ Depo+ 2 banjo
👉Pjeserisht e mobiluar
👉Vendparkim
💶Cmimi: 85 000 euro.
📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione