Shitet shtepi private dy-kateshe,Rrashbull

Shitet nga: Albania 20 Nën 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Durrës
Ne Rrashbull Durres shitet shtepi private dy-kateshe me 300 m2 toke. Me drita, uje te pishem dhe pus uji.me hipoteke. 500 m larg nga rruga kryesore shitet per arsye emigrimi.çmimi 55000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim