Shitet shtepi prane Shkembit te Kavajes

48 000 EUR

Shitet nga: Blendi 26 Maj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shitet shtepi prane Shkembit te kavajes. 75 m2 kati i pare dhome e guzhine dhe dhome gatimi me dy banjo + verande. Me uje linje + pusi.
Leaflet
Në fillim