Shitet shtepi ne Rrashbull

65 000 EUR

Shitet nga: Rrashbull Sot 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Durrës
✅✅Okazion ✅✅
Shitet shtepia me ÇERTEFIKATE pronsie e super investuar me 2 dhoma gjumi 1 soxhorno te madhe Shkalle nga brenda. Gjithcka bashkohore e termoizoluar me sistem polisterol, me dritare plastike austriake me dopjo xhame, e ndertuar ne 2012 per tre kate themele. Ne nje super lokocjon ku shihet Durresi dhe Shijaku, 200 m larg Xhamise me dy minare ne koder te rrashbullit me te gjitha facelitetet
Shkolle 9- vjecare, qendra-shendetsore, st-autobusi urban, Autostrada DR-TR te gjitha 2-3 min larg. Shitet 100% e mobiluar me orendi firmato.
400 m2 toke e gjitha e vlersuar truall etj! E theksoj me komshinje shume shume te mire
Shitet per arsye mos perdorimi
Çmimi 65 000 euro mundesi diskutimi!
Rrashbull
 
0682055737
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione