Publikuar: Jan 13 2022 10:54

Shitet shtepi ne Durres

EUR

Publikuar: Jan 13 10:54
Shikime: 3
Shitet shtepi ne fshatin Perlat, Durres 120m katror. Ka dy dhoma gjumi, dy banja, sallon dhe guzhin. Ne proces legalizimi. Ka 2 dylym e 700m siperfaqe toke. Cmimi i diskutushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e reklamimit ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione