SHITET SHTEPI ME TRUALL 300 M2 NE LAGJEN 14 SHKOZET

60 000 EUR

Shitet nga: Vini Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Shitet shtepia nje kateshe bashke me truall ne total 300 m2. Shtepia eshte e perbera nga 2 dhoma 1 soxhorno e madhe, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Ka mundesi ndertimi deri ne 3 kate.
Vini
  Online
0692037473

WhatsApp:
0692037473
Leaflet
Në fillim