Shitet Shtepi &Magazine&Truall Siperfaqe 800m2

1 LEK

Shitet nga: Tiguan 15 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet shtepi1 kateshe ,Truall dhe Magazine me certifikate pronesie tek Ish dega Farnave.

Shtepia eshte e mobiluar, ndertuar ne vitin 1998,(me tapi), ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje&guzhine, 1 banjo, sallon te madh.
Siperfaqe Ndertese&Toke: 400 m2
Siperfaqe Ndertese: 120m2
Siperfaqe Trualli: 280m2

Magazina&Truall siperfaqe: 400m2
Siperfaqe Magazine: 180m2 (30mx6m), Lartesi 2.7m
Siperfaqe Truall: 220m2

Adresa:Lagjia 15, Rruga aleksanger Goga
(Ish Dega Farnave)

Kontakt +355 69 30 50 950
Leaflet
Në fillim