Shitet shtepi 2 katshe ne Plazh te Durresit.

85 000 EUR

Shitet nga: olti Sot 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Durrës
Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te plazhit
Shtepia perbehet nga 2 Apartamente nga nje apartament per cdo kat
Cdo kat eshte nga 100 m2 dhe jane 2+1
Toke ka 350 m2 e rrethuar me mure me Bloqe betoni.
Cmimi 105 milion lek
Kontakt 0693911722
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione