SHITET shtepi 1 kateshe ne Xhafzotaj

5 500 000 LEK

Shitet nga: Roland 21 Nën 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Xhafzotaj Durres
Sipërfaqe
120 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Durrës
Ne Xhafzotaj brenda, ne zone te qete SHITET shtepi elbasanse me siperfaqe 120 m2 dhe sip toke 250 m2. Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Gjithashtu ka dhe shkallet dhe kolonat per te ndertuar katin e dyte.
Cmimi 5.500.000 leke
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
Në fillim