SHITET NDERTESE 128M2 DHE TRUALL 183M2 NE DURRES!

120 000 EUR

Shitet nga: Jurgen 26 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Durrës
Trualli dhe Ndertesa ndodhet ne nje nga zonat e zhvilluara te Durresit prane shkolles "Kushtrimi i Lirise" me nje siperfaqe trualli 183m2 dhe ndertesa 128m2 te shenuara ne certifikate pronesie.
I pozicionuar ne nje zone mjafte te populluar eshte nje mundesi e mire investimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.
Jurgen
 
0695289955
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione