SHITET GODINE 2 KATESHE BUZE DETIT,HIMARE!

700 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AL_Imobiliare Dje 11:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AL_Imobiliare
SHITET APARTAMENT 2+1, PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES 77 000 EUR
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, VOLLGA, DURRES. 200 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1,ISH RAJONI I POLICISE,DURRES 37 000 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 TE KRYQI KUQ,DURRES! 55 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
SHITET GODINE 2 KATESHE BUZE DETIT,HIMARE!Kati i pare eshte i organizuar ne 3 dyqane te ndara buze shetitores se Himares dhe kati i dyte ne 5 dhoma plazhi me pamje te mrekullueshme te detit dhe nje qetesi relaksuese.Cdo kat ka siperfaqe 200 m2.
INFO:📞0695300573
🌐www.alimobiliare.com
AL_Imobiliare
Mjafton te na kontaktoni,per te tjerat kujdesemi ne...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Egnatia,Durres Tregoje në hartë
+355695300573
https://www.alimobiliare.com
Leaflet
AL_Imobiliare
SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE AMFITEATRIT,DURRES! 160 000 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 , TREGUT I MADH INDUSTRIAL. 47 000 EUR
JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1,PRANE KAZAZIT,DURRES. 240 EUR
JEPET ME QERA GARSIONERE BUZE DETIT PLAZH,DURRES! 165 EUR
Në fillim