💥💥Okazionnnnnnnn💥💥 shitet shtepi private

70 000 EUR

Shitet nga: Rigers Dje 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Durrës
Shitet shtepi okazion tek mali i robit durres.
shtepia ka 200 metra katror toke dhe 100 metra katror ndertim.

Shitet per nje cmim okazion prej 70 mij euro.
shtepia eshte ndertese e re me te gjitha dokumentet.

cel. 0684691100
Rigers
0684691100

WhatsApp:
0684691100
Në fillim