Okazion shtepi 135m Lagja 8 Durres

50 000 EUR

Shitet nga: Flor 13 Sht 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shitet shtepia mbrapa rrajonit te policis Durres 135m e mobiluar , 100 metra larg spitalit , 200 metra larg shkolla 9 vjecare dhe gjimnazi naim frasheri , cmimi 50.000 euro
Leaflet
Në fillim