Okazion...Durres lgj 14..

185 000 EUR

Shitet nga: Durres 03 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shtepi e re..e gjitha e mobiluar sipas kohes.me dok te rregullta.3 kat.plus oborr perpara dhe ansore.shum e pershtatshme per familje.shkallet nga brenda.ballkone.cdo kat i banushem dhe e kompletuar..kati i par i shfrytezueshem dhe per biznes..rruga deri tek dera e shtruar me asfalt.uje dhe drita 24 ore..lagje shum e qet.pran gjykates se apelit.
Leaflet
Në fillim