***NACIONALE SHIJAK DURRES***

0 LEK

Shitet nga: ardit Sot 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Durrës
rruga nacionale shijak durres eshte buz rruges kryesore shtepija ka dy hyrje nga rruga kryesore dhe nga mbrapa qe mundeson ndenje aktivitet si bisnes.shtepija eshte dy kate me ndertim cilesor NUK KA AS DEME TERRMETI .eshte ne perfundim e siper .eshte me hipotek certifikat pronesie.
toka eshte 2700 m katror
ka puse ,uje te pishem,drita.
Kontakt whatsap
ndodhet nga zonat me te qeta .
ardit
  Online
0694275775
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione