Shtepi banimi lagja 15 spitall Durres

50 000 EUR

Shitet nga: Ilir gjeci 26 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shitet shtepi banimi lagja 15 spitall durres 200 metra posht rruges kryesore 120 metra katror dhe 500 metra truall ne proces legalizimi cmimi 50 000 €
Cel : 0698573893
Ilir gjeci
0698573893
Leaflet
Në fillim