Shitet

35 000 EUR

Shitet nga: Marigenti 24 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Durrës
Shitet Apartamenti 1plus1 E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe me komoditet nga me te fundit... Ndodhet pak metro larg detit .... Apartamenti eshte ne Golem tek Kompleksi Adriatik .. Perben vend parkimi pishine dhe kend lojrash per femije ..Pallati eshte i paisur dhe me roje private Apartamenti eshte me certefikat pronesie .. Cmimi Eshte i Diskutueshem
Marigenti
0662201995
Leaflet
Në fillim