Shitet Shtepi prej 120 m2 me 750 m2 Truall ne D..

0 LEK

90 000 LEK

Shitet nga: Hekuran 14 Sht 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet shtepia 1 kateshe me garazh 40m2 pas shtepis, 1 km larg plazhit dhe 5 min nga qyteti i Durresit, 750 metra kateror me hipotek ne lagjen 17 rruga Doktor Lluka Dhimitri nr. 8460 per me shum inormacione kontaktoni ne nr.0674345381.
Hekuran
0674345381
Leaflet
Në fillim