APARTAMENT 2+2+1 NE DURRES!

50 000 EUR

Shitet nga: Eldi Century21 22 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Durrës
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3 kateshe dhe shitet totalisht i mobiluar. Organizohet ne 2 dhoma ndenjeje, 2 dhoma gjumi, kuzhin + aneks dhe tualeti. Ka gjithashtu dhe oborr rreth 20 m2. Apartamenti ndodhet brenda ne Durres dhe persa i perket cmimit eshte i diskutueshem. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355695299650
Eldi Century21
+355695299650
Leaflet
Në fillim