SHITET VILE 2 Kateshe

1 LEK

Shitet nga: Sotiraq 14 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Sipërfaqe
310 m2
Numri i kateve
2 kat
Për vendbanimin
Garazh
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Devoll
Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 310 m2 ndertim dhe 500 m2 truall e cila ndodhet te Kodra e Lapidarit, Bilisht. Vila ka oborr dhe parking. Shtepia disponon dokumentacionin e plote hipotekor. Te intersuarit te kontaktojne ne numrin e tel 068 485 4907
Leaflet
Në fillim