Shtepi private me Hipoteke,Sarand-Delvine

0 LEK

Shitet nga: xxx 09 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes shtepi dy kate me siperfaqe ndertimi 160m2 per kat dhe truall 1000m2.shtepia e mobiluar,me hipoteke.ka oborr te madh,pus 110 metra, uje 24 ore,peme te ndryshme.Mur rrethues,vend parkimi etj .shtepia ndodhet ne aksin Sarande-Delvine,km8,buze rruges kryesore.Per me teper telefonfononi ne nr:0692244700
Leaflet
Në fillim