Okazion

150 000 EUR

Shitet nga: Hodo 22 Gush 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet shtepia 50m nga ruga kryesore Sarande - Delvine. Me nje truall prej 4000m2 ku perfshihet nje sere 150m2 si dhe nje barange 100m2.
Shtepia eshte me te gjitha letrat e nevojshme.
Per me shume informacion: 0697872949
Leaflet
Në fillim