Okazion

150 000 EUR

Shitet nga: Hodo 21 Gush 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Delvinë
Shitet shtepia 50m nga ruga kryesore Sarande - Delvine .
Me nje truall prej 4000m2 ... duke perfshire ne te nje Sere 150m2 si dhe nje barange prej 100m2.
Shte pia eshte me te gjitha kushtet dhe me te gjitha gjitha letrat...
Te interesuarit... per me shume informacion : 0697872949
Leaflet
Në fillim