Shtet Shtepia

Shitet nga: Eduart 07 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
Shitet shtepia 1+1 e regulluar dhe mobiluar .e gatshme per te jetuar,nuk ka nevoj per rregullime. Lagja clirim .Tel 0675209180
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim