Shtepi private

Shitet nga: Sevi Hotova 08 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
Shitet dhtepi private dy katshe ne kala berat.
Shtepia ka siperfaqe 113 meter katror si truall dhe disponon dokumentacion te rregullt.
cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim