Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2

Shitet nga: Tori 17 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Clrimi, Berat
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet shtepi 2 kateshe private me truall 400m2 dhe nje ndertes 60m2 e shkeputur nga shtepia me certifikat pronesie
400m2 Truall
Kati i Pare i Shtepis 150m2
Kati i Dyte 180m2
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
2 Ambjente Qendrimi
1 Kuzhine
Kati i pare eshte bosh, kati i dyte i mobiluar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim