SHTEPI OKAZION!

Shitet nga: Kejdi 17 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet shtepi private me 8 dhoma 2 banjo dhe 1 dynym siperfaqe toke.Shtepia ndodhet prane tregut te ri BERAT! Cmimi i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim