shtepi ne berat

Shitet nga: lorenc 15 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: uznove berat
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
shitet shtepi 160 m2 objekt me nje siperfaqe 1000 m2 ne ante te ruges kryesore..
shtepia eshte e re shitet e e mobiluar. me garazh dhe nje dyqan me contrat trefazosh dhe siperfaqe 80 m2 shtepia. shitet sepse jetoj ne europ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim