Shtepi ne Berat

Shitet nga: elvin 19 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 LEK   4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Adresa: ish depua e lekurave mbrapa tregut fruta perime qe
Sipërfaqe: 215 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
shitet shtepi gjithsej 215 m. 65 metra shtepia1+1 dhe 150 metra bace me porte te madhe per futjen e makines ,mundesi dhe ndertim per kat te dyte.me hipotek {certifikat pronesie} 37 milion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim