Shtepi 2+1 me dy ballkone, kati I pare

Shitet nga: Kaliopi 23 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shtepia ndodhet ne lagjen Clirim, pallati perballe Tregut te Pergjithshem te Fruta-Perimeve, kati I pare, e rregulluar, me 2 ballkone, 2 dhoma gjumi dhe 1 kuzhine, 1 korridor I madh dhe 1 banjo e madhe me parabanje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim