Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2 +150 m b

Shitet nga: Turi 25 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: 13 Shtatori
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
Okazion !
Shitet per arsye emigrimi shpi me 3 dhoma sp te brendshme 100m2 si dhe me bahce sp 150 m2 .dhe bahce komode e mbjell bukur me cdo lloj lule dhe me dhjete rrenje ullinj ,portokalle ,moll ,rrush etj.
Shpia eshte ne zone muzeale qe perdoret dhe si hotel per te huajt ,shum vizitor kerkojn dhoma gjate gjithe sezonit turistik qe fillon nga prilli deri ne Tetor ,qe do te thot keto lek do ja nxirni per disa sezone
Shpia ndodhet ne lagjen 13 shtatori ,Berat prane portes se Pashait
(Pazari I diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim