Shtepi 1+1, Pallat, Kati i 3-të

Shitet nga: Saimir Ruci 22 Gush 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pranë Spitalit Rajonal, Berat
Sipërfaqe: 64 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
Shitet shtëpi banimi, kati i tretë pranë Spitalit Rajonal, Berat.
Shtepia është pjesërisht e mobiluar dhe në gjëndje shumë të mirë.

Çmimi i arsyeshëm.

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit: +355699475737.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim