Shitet shtepia

Shitet nga: Abedin Oruci 12 Maj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet shtepia me 2 dhoma gjumi,sallon(parket)kuzhine para kuzhine,2 banja,2 bllkone,oborr me parkim,termoizolim dhe arredim te kopletuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim