Shitet shtepi private & truall

Shitet nga: Mario Stavri 18 Gush 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Staver Naco & Telegrafi
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
Shitet shtepi perdhese me truall 500 metro katror ne rrugen Staver Naco & Telegrami ne lagjen ''Deshmoret e Kombit'' (pas Harkut).
Ka leje ndertimi per dy kate dhe garazh.
Te gjitha dokumentet jane te ligjshme (Certifikate pronesije).
E pershtatshme dhe per krijim biznesi.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim