Shitet Shtepi Okazion 145 m/2

Shitet nga: Majlinda 15 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 143.5 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Berat
Shtepi e mobiluar,pallat i ri,me kushte bashkekohore,kati 4,dy ballkone nje prej te cileve ka pamje nga rruga kryesore dhe tjetri me pamje nga pjeshkorja. Dy banjo. I arreduar me arkitekt brenda 10 vjecarit te fundit. Apartament i pa banuar.
Cmimi i diskutushem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim