Shitet shtepi lagja 30 vjetori

Shitet nga: 30 vjetori 18 Sht 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR   54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Berat
Sipërfaqe: 114 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Berat
Shitet shtepi 2+1 me dy banjo, ballkon, dhome gatimi, e regulluar dhe e mobiluar. Shtepia ndollet ne lagjen 30 vjetori Berat, prane komisariatit te policise. Cmimi 45000 euro i diskutueshem. tel 0696714911
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim