Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat

Shitet nga: Bilbil Zharri 13 Gush 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR   85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Duhanas, Berat
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka nje sallon te madh dhe 3 dhoma. Godina mund te perdoret dhe per qellime biznesi per shkak te dekorimit te mureve te jashtme. Ka mundesi per ndertimin e nje kati te trete.
Perpara shtepise gjithashtu gjendet dhe rreth 2000 metra katror (2 dylym) toke e perdorur deri se fundmi si toke bujqesore.
Shtepia eshte ndertuar per t'u perdorur si rezidence familjare dhe toka ka marre perkujdesje afatgjate. Qellimi i shitjes eshte shperngulja jashte shtetit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim