Published: Korr 13 2018 02:11

Shitet Shtepi + 500 m2 Toke

LEK

Published: Korr 13 02:11
Views: 21
Shitet Shtepi siperfaqe totale 144.4m2 me dokumenta te rregullta çertifikat pronesie harta treguse e rregjistrimit kartela e pasurise dhe rivlersimi I pasurise +500m2 toke 50m larg shtepise Ne Ure Vajgurore te fusha e sportit
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
21
+355682306088

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information